SepetALIŞVERİŞ SEPETİM
Sepetinizde ürün yok
Garanti Şartları

Garanti ve İade Koşulları

Garanti Koşulları
Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır

Ürün İade Koşulları
Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

Toptan Satış Garanti ve İade Koşulları

Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır.Ürün sipariş verirken ürün özelliklerini inceleyerek sipariş veriniz siparişi teslim aldıgınızda begenmedim,olmadı vs...gibi ibarelerle herhangi bir iade almamız mümkün degildir.Aldıgınız Ürünlerde Arıza Çıkması Durumunda Tarafımıza gönderirken Anlaşmalı oldugumuz Kargo İle Kargosunu Ödeyerek Yollayabilirsiniz Kargosu Ödenmeden Gönderilen kargolar teslim alınmayacaktır.Teknik servisimize gönderdiginiz ürünler teknik ekibimiz tarafından incelenerek gerekli işlemler sonucunda degişimi uygun görülürse degişim uygun görülmez ise garantiye alınarak ithalatçı firmaya garantiye gönderilmektedir.Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz.

Toptan Satış Sipariş Koşulları

Bayilerimizin 1000tl üzeri siparişleri ücretsiz kargo olarak yollanmaktadır.Siparişlerde çoklu renk olan ürünlerde egerki renk şeçimi yoksa stok drumuna göre yollanmaktadır.Renk seçimi olmayan ürünlerde bayilerimizin renk şeçme seçenegi yoktur.

Toptan Satış Çalışma Koşulları

Yukarıda Belirtilmiş Olan Metni Kabul Etmeyen Bayilerimiz bizimle irtibata geçerek bayiligini kapattırabilir.Bayiligini Kapatmayan bayilerimiz İade,Garanti,Sipariş,Çalışma Koşullarını kabul etmiş sayılacaktır.

İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. x