Taşınma duyurusu

Değerli müşterilerimizin dikkatine;

Sizlerin desteğiyle genişleyen ürün yelpazesine paralel olarak mağaza alanı yetersizliği sebebiyle 2016 yılında Kayseri Hunat mevkiinde 2. şubemizi açmıştık. Merkez ve şubemiz ayrı ayrı başarılı operasyon yürütse de sizlerden gelen talep ve önerileri dikkate alarak tüm ürün ve hizmetlerimizi tek çatı altında toplamanın uzun vadede zorunlu hale geleceğini gördük. Bu kapsamda Hunat mağazamıza ek mağaza alanı edinerek 350 m2 toptan satış mağaza ve 150 m2 depo toplam 500 m2 kapalı alanda 9 kişilik ekibimizle hizmet vermek için çalışmalara başlamış bulunmaktayız. Böylelikle tek bir bayilik hesabı ile iki şubemizdeki yaklaşık 2000 i aşkın çeşidimizi artık bir mağazamızda görebilme ve bir siteden sipariş geçebilme imkanını sunmayı hedefliyoruz.

     Geçiş sürecini 1 - 7 Aralık 2020 tarihleri arasında bitirmeyi planlıyoruz. Bu tarihler arasında stoklar kısmi olarak transfer edilecek ve 4-5 Aralık (Cuma- Cumartesi) tarihinde mağazalarımızda zorunlu faaliyet durduracağız. Web sitemiz, mağaza stoklarımızın taşınması esnasında faaliyette olacak ancak sipariş geçilemeyecek şekilde (katolog modunda) çalışacaktır. 7 Aralık 2020 tarihinde tekrardan faaliyete geçirilecektir. Anlayışınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Deha Bilgisayar

Sizlere daha iyi bir hizmet vermek için çerezleri kullanırız. Sitemizi kullanarak çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi için : Kişisel Verilerin Korunması Kanunu